MUUTTO STREET FOOD & MEZE BAR

Umut Karakuş gastronomi meraklılarının ismine aşina olduğu başarılı bir şef. 17. Time Out İstanbul Yeme-İçme Ödülleri’nde en iyi şef seçilen Karakuş bu yıl bir sokak lezzetleri ve meze barı olan Muutto’yu hayata geçirdi. Göç temasıyla hazırlanan menüde dürüm ve meze seçenekleri yer alıyor. Her ne kadar sokak lezzetleri kolay hazırlanan yemekleri çağrıştırsa da buradaki her seçenekte mucitlik var. Mezelerden Çerkez tavuğunu, dürümlerden ise havuç kokulu yoğurt sosla lezzetlendirilmiş dana kaburga dürümü tavsiye ederiz.

 

SPONSORLAR

hellmans_logo_sponsor


SIKÇA SORULAN SORULAR

- 18 yıldır düzenlenen Time Out İstanbul Yeme-İçme Ödülleri ile şehrin yeme-içme dünyasının en iyi mekanlarını ve sektörün yetenekli şeflerini destekliyoruz. Time Out’un global prensiplerini dikkate alarak gerçekleştirdiğimiz geleneksel etkinliğimiz, şehrin yeme-içme sahnesine değer katmayı sürdürüyor.

- Oylama 20 Şubat 2020’de sona erecektir. En az üç kategoride belli bir mekanı oylamayanların seçimleri geçersiz sayılır.

- Kazananlar bu yıl da Time Out İstanbul okurlarının www.yemeicmeodulleri.com adresi üzerinden kullandıkları oylar ile iş, sanat, gastronomi, basın, cemiyet hayatından isimlerden oluşan özel jürinin yorumları ve katkılarıyla belirlenmektedir.

- Yakın zamanda aday olan veya ödül kazanan mekanlar ya da isimler, yenilere şans tanımak amacıyla tekrar aday gösterilmemiştir.

- Sponsorlar, aday mekanların ve kazananların belirlendiği sürece dahil olmazlar.

- Her kişi bir adet oy kullanabilir. Kullanıcının ikinci ve sonraki oyları geçersiz sayılır.