Batard Fransız usulü tasarımıyla Bomonti’deki mekanların arasından kolaylıkla sıyrılıyor. Restoranın tentesi ve dışarıda bulunan masalardaki yan yana oturma düzeni sayesinde kendinizi Paris’teymiş gibi hissedebilirsiniz. İçeride açık renkler hakim ve başarılı tavan aydınlatması rahat bir ambiyans yaratıyor. Restoranın en çarpıcı ve hoşumuza giden özelliği ise açık mutfağı. Her ne kadar sık rastlanan bir konsept olsa da, burada müşteriler gerçekten aşçıların yemek yaptığı tezgahın kendilerine ayrılan kısmında yemek yiyebiliyor ve ocağın ateşiyle ısınabiliyor. Mutfağın arkasındaki isim ise Cihan Kıpçak.

 

SPONSORLAR

hellmans_logo_sponsor


SIKÇA SORULAN SORULAR

- 18 yıldır düzenlenen Time Out İstanbul Yeme-İçme Ödülleri ile şehrin yeme-içme dünyasının en iyi mekanlarını ve sektörün yetenekli şeflerini destekliyoruz. Time Out’un global prensiplerini dikkate alarak gerçekleştirdiğimiz geleneksel etkinliğimiz, şehrin yeme-içme sahnesine değer katmayı sürdürüyor.

- Oylama 3 Mart 2020’de sona erecektir. En az üç kategoride belli bir mekanı oylamayanların seçimleri geçersiz sayılır.

- Kazananlar bu yıl da Time Out İstanbul okurlarının www.yemeicmeodulleri.com adresi üzerinden kullandıkları oylar ile iş, sanat, gastronomi, basın, cemiyet hayatından isimlerden oluşan özel jürinin yorumları ve katkılarıyla belirlenmektedir.

- Yakın zamanda aday olan veya ödül kazanan mekanlar ya da isimler, yenilere şans tanımak amacıyla tekrar aday gösterilmemiştir.

- Sponsorlar, aday mekanların ve kazananların belirlendiği sürece dahil olmazlar.

- Her kişi bir adet oy kullanabilir. Kullanıcının ikinci ve sonraki oyları geçersiz sayılır.