BRO’S BURGER KITCHEN

Bro’s Burger, lezzetlerinin reçetesini Belçika’dan ithal eden bir burger restoranı. Burger ekmekleri Avrupa fırınlarındaki vitrinlerde gördüğünüzde ağzınızı sulandıran çörekleri anımsatıyor. Burgerleri 100 gram ya da 160 gram olarak sipariş edebiliyorsunuz. Biz klasik bir seçim yaptık ve mekanın isminin verildiği Le Bro’s Burger’i tattık. Cheddar, karamelize soğan ve kıvırcık gibi temel malzemelerle hazırlanan burgere Bro’s sos eşlik ediyor, tadı leziz. Bro’s Burger Kitchen’ın Maslak’ta da bir şubesi olduğunu not düşelim.

 

SPONSORLAR

hellmans_logo_sponsor


SIKÇA SORULAN SORULAR

- 18 yıldır düzenlenen Time Out İstanbul Yeme-İçme Ödülleri ile şehrin yeme-içme dünyasının en iyi mekanlarını ve sektörün yetenekli şeflerini destekliyoruz. Time Out’un global prensiplerini dikkate alarak gerçekleştirdiğimiz geleneksel etkinliğimiz, şehrin yeme-içme sahnesine değer katmayı sürdürüyor.

- Oylama 3 Mart 2020’de sona erecektir. En az üç kategoride belli bir mekanı oylamayanların seçimleri geçersiz sayılır.

- Kazananlar bu yıl da Time Out İstanbul okurlarının www.yemeicmeodulleri.com adresi üzerinden kullandıkları oylar ile iş, sanat, gastronomi, basın, cemiyet hayatından isimlerden oluşan özel jürinin yorumları ve katkılarıyla belirlenmektedir.

- Yakın zamanda aday olan veya ödül kazanan mekanlar ya da isimler, yenilere şans tanımak amacıyla tekrar aday gösterilmemiştir.

- Sponsorlar, aday mekanların ve kazananların belirlendiği sürece dahil olmazlar.

- Her kişi bir adet oy kullanabilir. Kullanıcının ikinci ve sonraki oyları geçersiz sayılır.