Burası Teksas ve Louisiana eyaletlerine odaklanmış bir Amerikan mutfağı restoranı. Özel tütsüleme yöntemleri uygulanan tariflerde orijinal reçeteler korunuyor. Combo plate seçerseniz potato skins, buffalo wings, onion rings, mozzarella dippers ve brisket spring rolls gibi birçok lezzeti birden deneyebilirsiniz. Barbekü sosuyla gelen baby back ribs yumuşacık bir ete sahip. Aromatik tereyağı ile hazırlanan 500 gramlık cowboy steak ya da ballı ve hardallı patates püresiyle servis edilen smoked Texas sausage gibi zengin et seçeneklerinden de anlaşılacağı üzere, Rustyfork semtle özdeşleşen et restoranlarına alternatif teşkil ediyor. Mekana pancake’li ve bagel’lı Amerikan usulü bir kahvaltı için de gidebilirsiniz.

 

SPONSORLAR

hellmans_logo_sponsor


SIKÇA SORULAN SORULAR

- 18 yıldır düzenlenen Time Out İstanbul Yeme-İçme Ödülleri ile şehrin yeme-içme dünyasının en iyi mekanlarını ve sektörün yetenekli şeflerini destekliyoruz. Time Out’un global prensiplerini dikkate alarak gerçekleştirdiğimiz geleneksel etkinliğimiz, şehrin yeme-içme sahnesine değer katmayı sürdürüyor.

- Oylama 3 Mart 2020’de sona erecektir. En az üç kategoride belli bir mekanı oylamayanların seçimleri geçersiz sayılır.

- Kazananlar bu yıl da Time Out İstanbul okurlarının www.yemeicmeodulleri.com adresi üzerinden kullandıkları oylar ile iş, sanat, gastronomi, basın, cemiyet hayatından isimlerden oluşan özel jürinin yorumları ve katkılarıyla belirlenmektedir.

- Yakın zamanda aday olan veya ödül kazanan mekanlar ya da isimler, yenilere şans tanımak amacıyla tekrar aday gösterilmemiştir.

- Sponsorlar, aday mekanların ve kazananların belirlendiği sürece dahil olmazlar.

- Her kişi bir adet oy kullanabilir. Kullanıcının ikinci ve sonraki oyları geçersiz sayılır.