SADE – BEŞ DENİZLER MUTFAĞI

Anadolu yemekleriyle sıkı bir gönül bağı kuran Deniz Şahin’in Anadolu Halk Mutfakları Derneği başkanı eşi Adnan Şahin ile birlikte kurduğu bu mekan bizi Türkiye ve çevresindeki ülkelerin lezzetleriyle tanıştırıyor. Büfe ve à la carte servis sunan Sade’de hafta sonları kahvaltı da edebilirsiniz. Tokat’ın yöresel yemeklerinden çökelekli pide, Sade’nin dikkat çeken lezzetlerinden.

 

SPONSORLAR

hellmans_logo_sponsor


SIKÇA SORULAN SORULAR

- 18 yıldır düzenlenen Time Out İstanbul Yeme-İçme Ödülleri ile şehrin yeme-içme dünyasının en iyi mekanlarını ve sektörün yetenekli şeflerini destekliyoruz. Time Out’un global prensiplerini dikkate alarak gerçekleştirdiğimiz geleneksel etkinliğimiz, şehrin yeme-içme sahnesine değer katmayı sürdürüyor.

- Oylama 6 Mart 2020’de sona erecektir. En az üç kategoride belli bir mekanı oylamayanların seçimleri geçersiz sayılır.

- Kazananlar bu yıl da Time Out İstanbul okurlarının www.yemeicmeodulleri.com adresi üzerinden kullandıkları oylar ile iş, sanat, gastronomi, basın, cemiyet hayatından isimlerden oluşan özel jürinin yorumları ve katkılarıyla belirlenmektedir.

- Yakın zamanda aday olan veya ödül kazanan mekanlar ya da isimler, yenilere şans tanımak amacıyla tekrar aday gösterilmemiştir.

- Sponsorlar, aday mekanların ve kazananların belirlendiği sürece dahil olmazlar.

- Her kişi bir adet oy kullanabilir. Kullanıcının ikinci ve sonraki oyları geçersiz sayılır.